MAMA I JA
Na zajęcia Jogi zapraszamy również mamy ze swoimi dziećmi. Bez ograniczonego czasu przez potrzebę opiekunki do dzieci, będą mogły zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, kondycje i wygląd, przebywając ze swoimi pociechami

Na zajęcia Jogi zapraszamy również mamy ze swoimi dziećmi. Bez ograniczonego czasu przez potrzebę opiekunki do dzieci, będą mogły zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, kondycje i wygląd, przebywając ze swoimi pociechami. Jest to również świetny czas dla kobietek na wymianę doświadczeń, rozmowy lub napicie się herbatki w miłym towarzystwie :)
 
WAŻNE!!!
Za bezpieczeństwo dzieci swoich i przebywających w sali, odpowiedzialne są mamy. Proszę też o zapewnienie niezbędnej ilości zabawek dla dzieci młodszych (nie wydających dźwięków i świateł).  Mamy z dziećmi zapraszamy najwcześniej 6-8 tygodni po porodzie naturalnym i 12-14 tygodni po cesarskim cięciu, zawsze po konsultacji lekarskiej.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy  godz. 10.00 – 11.30, obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!!!
Cena karnetu miesięcznego: 120zł
Miejsce: ATR Zacisze Jogi
Prowadząca: Katarzyna Złotkowska, mama dwóch dziewczynek, nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem, trener instruktorów Jogi.
Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , informacje dodatkowe pod Tel 601 438 924.
 
Honorujemy bez dopłat karty: Fit profit

Zajęcia jogi na wszystkich poziomach, kameralne grupy z indywidualnym podejściem do podopiecznych. Szkoła jogi z pełnym wyposażeniem w sprzęt do zajęć dla początkujących, zaawansowanych,
dla grup terapetycznych; kręgosłup, kolana, barki i grup kobiecych. Zajęcia prowadzą dyplomowani nauczyciele Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara- doświadczenie, odpowiedzialność, wiedza
i zaangażowanie. Organizujemy wczasy z jogą oraz warsztaty z nauczycielami z całej Polski. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i w grupach. Joga Warszawa - dobra i najbliższa lokalizacja dla mieszkańców; Targówka, Bródna, Tarchomina, Ząbek, Marek, Kobyłki, Zielonki i innych miejsc ościennych.