Karnet jogina

Każdy jogin praktykujący systematycznie przez cały rok, zostanie nagrodzony nie tylko ciesząc się wspaniałą formą i zdrowiem, ale również otrzyma zniżkę na karnet miesięczny.

PO PIERWSZYM PÓŁ ROKU ZA KARNET OPEN ZAPŁACI 160ZŁ.

Zniżka ta jest stała pod warunkiem nie przerywania praktyki dłużej niż przez 30 dni w roku. Nie można jej przenieść na osobę trzecią, ani też łączyć z innymi promocjami lub zniżkami.

 

 
Honorujemy bez dopłat karty: Fit profit

Zajęcia jogi na wszystkich poziomach, kameralne grupy z indywidualnym podejściem do podopiecznych. Szkoła jogi z pełnym wyposażeniem w sprzęt do zajęć dla początkujących, zaawansowanych,
dla grup terapetycznych; kręgosłup, kolana, barki i grup kobiecych. Zajęcia prowadzą dyplomowani nauczyciele Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara- doświadczenie, odpowiedzialność, wiedza
i zaangażowanie. Organizujemy wczasy z jogą oraz warsztaty z nauczycielami z całej Polski. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i w grupach. Joga Warszawa - dobra i najbliższa lokalizacja dla mieszkańców; Targówka, Bródna, Tarchomina, Ząbek, Marek, Kobyłki, Zielonki i innych miejsc ościennych.