Zajęcia te są prowadzone spokojnie, przy użyciu pomocy, tak aby każdy mógł je wykonać i poczuć wpływ asan na ciało. W przypadku wystąpienia ograniczeń zdrowotnych ćwiczenie dostosowane jest do możliwości uczestnika, choć wbrew pozorom osoby dojrzałe świetnie sobie radzą na  jodze :)

Joga dla Seniorów, dlaczego warto praktykować?

*joga wpływa zarówno na kondycje psychiczną jak i fizyczną.
*poprawia ogólnie samopoczucie, nastrój i niesie ze soba chęć działania,
*pomaga zmniejszyć lub wyeliminować bezsenność, bóle głowy, bóle stawowe, w tym kręgosłupa i bioder,
*poprawa koordynację ruchową, koncentrację i jasność umysłu,
*buduje nową harmonię i równowagę w ciele,
*pojawi się witalność i nowe chęci do życia, a czas spędzony w grupie tworzy nowe kontakty towarzyskie...

zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wt i pt 11.00-12.30

prowadzi ją Grażyna Masłowska - doświadczony i dojrzały nauczyciel jogi, trener Senior + i Rehafit

cena: 120zł/ mc

zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub tel 601 438 924, lub bezpośrednio w ATR Zacisze jogi.

serdecznie zapraszamy :-)
 
Honorujemy bez dopłat karty: Fit profit

Zajęcia jogi na wszystkich poziomach, kameralne grupy z indywidualnym podejściem do podopiecznych. Szkoła jogi z pełnym wyposażeniem w sprzęt do zajęć dla początkujących, zaawansowanych,
dla grup terapetycznych; kręgosłup, kolana, barki i grup kobiecych. Zajęcia prowadzą dyplomowani nauczyciele Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara- doświadczenie, odpowiedzialność, wiedza
i zaangażowanie. Organizujemy wczasy z jogą oraz warsztaty z nauczycielami z całej Polski. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i w grupach. Joga Warszawa - dobra i najbliższa lokalizacja dla mieszkańców; Targówka, Bródna, Tarchomina, Ząbek, Marek, Kobyłki, Zielonki i innych miejsc ościennych.