BĄDŹ Z NAMI:

2 czerwca 2019
Miejsce: KSW Cross Fight Gym, ul. Ludwika Rydygiera 19, 
01-793 Warszawa
Kiedy: 2 czerwca 2019, start godz.16:00 

Joga dla aktywnych mężczyzn i sportowców! 

Razem z KSW Cross Fight Gym zapraszamy na cykliczne warsztaty jogi metody BKS Iyengara, dla aktywnych panów i sportowców. W trakcie tych zajęć dowiecie się, jak dbać o swój kręgosłup; dlaczego mężczyźni nie powinni zapominać o treningu mięśni dna miednicy; jak pranajama pomaga w bieganiu, pływaniu, nurkowaniu, oraz w zawodowym sporcie; W trakcie spotkań skupimy się na umiejętności koncentracji; kontroli oddechu i radzenia sobie ze stresem. Przekonacie się, że joga stanie się nieodzownym elementem waszej aktywności fizycznej.

Pierwsze spotkanie będzie praca nad odcinkiem szyjnym, piersiowym kręgosłupa, obręczą barkową i klatką piersiową.

AMBASADOREM projektu jest Robert „Złoty” Złotkowski, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, zawodnik z wieloma tytułami Mistrzost Świata, Europy i Polski, doświadczony trener, współpracujący z wieloma zawodowcami takimi jak Jan Błachowicz, Daniel Omielańczuk, Lukasz Jurs Jurkowski, Tomek Jakubiec Rafał Kiliańczuk. 

Prowadząca: Katarzyna Złotkowska.
dyplomowana nauczycielka, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, nauczycielka Yin jogi, Jogi twarzy, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, kanału „Joga dla zdrowia”, autorka programu warsztatów rozwojowych „Joga dla Niej” oraz dla mężczyzn „Joga dla Niego”, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, studia podyplomowe joga. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, terapii ruchem. 

Cena: 30 zł
Zapisy: mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty na konto Santander
95109018410000000109562090 w tytule przelewu wpisując "Joga dla NIEGO"

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.