BĄDŹ Z NAMI:

Zainteresowałam się jogą po raz pierwszy wiele lat temu podczas pobytu w Kanadzie, gdzie z dużym zaciekawieniem przyglądałam się praktyce jogi swojej cioci. Od niej otrzymałam pierwsze książki, z których czerpałam wiedzę do samodzielnej praktyki w domu.
 
Jednak regularną praktykę jogi rozpoczęłam w 2007 r . i od tego czasu stała się moją pasją i trwałym elementem codziennego życia. Joga uczy mnie uważności i słuchania własnego ciała oraz motywuje do przełamywania słabości i ograniczeń. Znajduję w sobie wytrwałość, spokój oraz wiele radości.

Pogłębiam swoją praktykę i nauczanie głównie pod kierunkiem Katarzyny Kałamajskiej. Uczestniczę również w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli, takich jak: LoisStainberg, Konrad Kocot, Jurek Jagucki czy Robert Spica.Jestem ogromnie wdzięczna nauczycielom, których spotykam na swojej drodze, a którzy są dla mnie przykładem i inspiracją.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.