BĄDŹ Z NAMI:

Wszechstronny instruktor, propagatorka prozdrowotnych form aktywności ruchowej. W swojej pracy największy nacisk kładzie na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, co przekłada się na większą ich skuteczność. Precyzyjnie dopasowuje ćwiczenia do aktualnych predyspozycji, sprawności i wieku podopiecznych. Zawsze służy pomocą, inspiruje. Jej pasją jest sport i aktywność, do której potrafi przekonać najbardziej opornych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

W grudniu 2012 zdaje egzamin OM Joga Clasic School I i II. W styczniu 2013 roku rozpoczyna III rok OM Joga Clasic School. Obecnie z  uwagi na to, że pojawiły się większe wymagania w zakresie znajomości postępowania nie tylko prewencyjnego, ale również leczniczego postanowiła poszerzyć swoją wiedzę  terapeutyczną w  2 letniej Open Mind Therapy Fitness School.

„… Joga jest jedną z niewielu sztuk, nauk i wizji, pomocnych w doprowadzen
iu do perfekcji ludzkiego ciała, umysłu i duszy, praktykowanych od tak dawna, bez powiązania z jakąś jedną konkretną religią czy wyznaniem. Każdy może uprawiać jogę”…

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.