BĄDŹ Z NAMI:

kasia

Dyplomowany nauczyciel stopnia Intermediate Junior III z prestiżowym Certyfikatem przyznawanym przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, absolwentka warszawskiej AWF, instruktor form prozdrowotnych zdrowy kręgosłup, kobiety w ciąży, terapia ruchem. Słuchaczka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem, barkami, biodrami i kolanami. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych i indywidualne. Autorka artykułu „Joga na całe życie” portal Agaty Młynarskiej www.onaonaona.com, „Co to jest joga?” Zdrowo z natury. Założycielka Akademii Terapii Ruchem Zacisze jogi.

Od 7 roku życia byłam związana ze sportem wyczynowym. Ten czas przyniósł mi wiele doświadczeń i umiejętności. Wymagał ode mnie dyscypliny, przemyślanych decyzji i odpowiedzialności za powierzone zadania. Sport kształtował młodego człowieka. Po ziemi stąpałam twardo, wiedziałam czego chcę i do czego dążę. Nie lubiłam bałaganiarstwa, fałszu i obłudy, które napotykałam w życiu, miałam swój idealny świat…

Świat ten diametralnie się załamał na skutek zdarzeń w życiu osobistym. Pojawiło się zwątpienie w ludzi, świat i wreszcie w siebie. Z tego czasu głównie pamiętam chaos, który zawładnął moim ciałem i umysłem. Przyjaciółka z lat dziecinnych zaproponowała zajęcia jogi. Pojechałyśmy. Bardzo dokładnie pamiętam moje rozczarowanie; jak to? Chciałam medytować jak na plakatach reklamujących te zajęcia a kazali praktykować!!! Za namową, poszłam jeszcze raz i jeszcze, a potem coś się wydarzyło. Po prostu chciałam tam być…

Długa droga poszukiwań zakończyła się ścieżką jogi, którą podążam do dziś.
Praktykuję jogę od 2002 roku i w ciągu tych lat w moim życiu zmieniło się tak wiele, że trudno o tym opowiedzieć.

Lata sportu wyczynowego pozostawiły bardzo wiele pamiątek w moim ciele w postaci kontuzji, urazów, przebytych operacji i trwałych uszczerbków na zdrowiu. Te doświadczenia połączone z ogromną pasją nauk nad ludzkim ciałem, owocuje dziś w mojej pracy nauczycielskiej. Moją głęboką potrzebą jest pomoc innym, gdyż mam ku temu wspaniałe narzędzie jakim jest joga.

A co mnie daje joga?
Jurek Jagucki powiedział mi kiedyś na warsztatach, usłyszawszy o moich problemach zdrowotnych, że „życie jest moim najlepszym nauczycielem i powinnam się cieszyć, bo to najlepszy nauczyciel jakiego człowiek może sobie wymarzyć. To wielki dar”. Ja dodaję, że joga nauczyła mnie wiele pokory do swojego ciała a Konrad Kocot nauczył mnie słuchania go  i odpowiednio reagowania na to co się w nim dzieje. Dzięki jodze zachowuję zdrowie, równowagę mam siłę do pokonywania przeszkód i wiele miłości w sercu.
Według mnie to znaczy, że joga to ja…

Dziękuje mojemu nauczycielowi Konradowi Kocotowi, za to, że pokazał mi co to jest joga, jak ją odszukać, a także nabrać dystansu do życia i pokochać siebie.

Ukończyłam kurs organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi BKS Iyengara prowadzony przez Konrada Kocota, Uczestniczyłam i uczestniczę w warsztatach i kursach z najwybitniejszymi nauczycielami z Polski; Konradem Kocotem, Jurkiem Jaguckim, Henrykiem Liśkiewiczem, i świata Ritą Keller, Lois Steinberg, Corin Biria.  Swoje pierwsze kroki stawiałam na zajęciach Adama Bielewicza, Marka Migały i Grzegorza Nieściera, którzy w rozwoju mojej praktyki odegrali znaczącą rolę nauczycielską.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.