BĄDŹ Z NAMI:

Jestem absolwentką AWF w  Warszawie, wydziału rehabilitacji. Zdrowie i różne formy profilaktyki, od dawna były motorem mojego osobistego rozwoju. Z tego względu

staram się stale rozwijać uczestnicząc w  kursach i warsztatach, prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy. Jestem Instruktorem Pilates, Kulturystyki i Trenerem Personalnym, brałam udział w wielu kursach fizjoterapeutycznych. Obecnie uczestniczę w Kursie Nauczycielskim Jogi w Krakowie, prowadzonym przez Konrada Kocota.

"Im dalej w las,tym więcej drew'' :)
Im więcej praktyki jogicznej, tym więcej interesujących doznań, wrażeń, świadomości , dobrej energii,witalności, homeostazy, spokoju.
W towarzystwie wielu cudownych ludzi, którzy pojawiają się na mojej drodze - za co serdecznie IM dziękuję:) -odkrywam i rozwijam się w wymiarze emocjonalnym i fizycznym.
Zdobytą rehabilitacyjną i jogiczną wiedzą oraz umiejętnościami , dzielę się z tymi,
Którzy tego sobie życzą :)
Zapraszam do wspólnej podróży:)

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.